Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH4D14R-270
SCRH4D14R-270
SCRH4D14R-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH4D14R-270 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH4D14R-270
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 27UH 520MA 920 MOHM
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH4D14R-270 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 27UH 520MA 920 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140440 pcs Data papier SCRH4D14R Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) afscherming Shielded
Serie SCRH4D14R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 27µH Hoogte - Zittend (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 27µH Shielded Inductor 520mA 920 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max Huidige score 520mA
Current - Verzadiging 250mA