Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH5D18-470
SCRH5D18-470
SCRH5D18-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH5D18-470 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH5D18-470
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 47UH 730MA 595 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH5D18-470 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 47UH 730MA 595 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 212510 pcs Data papier SCRH5D18 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm) afscherming Shielded
Serie SCRH5D18 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1478-2
SCRH5D18-470N
SCRH5D18470
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 47µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 47µH Shielded Inductor 730mA 595 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 595 mOhm Max
Huidige score 730mA Current - Verzadiging 540mA