Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH74-331
SCRH74-331
SCRH74-331
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH74-331 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH74-331
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH74-331 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 135944 pcs Data papier SCRH74 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) afscherming Shielded
Serie SCRH74 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 330µH Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 330µH Shielded Inductor 320mA 1.86 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.86 Ohm Max Huidige score 320mA
Current - Verzadiging 320mA