Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Arrays, Signal Transformers > SCX114-101
SCX114-101
SCX114-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCX114-101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCX114-101
Fabrikant Bel
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SCX114-101 Fabrikant Bel
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4537 pcs Data papier SCX114 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm) afscherming Unshielded
Serie SCX114 ratings -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Nonstandard
Andere namen 595-1608-6 Temperatuur -
Aantal Coils 2 montage Type Surface Mount
Inductance - in serie geschakeld 396.06µH Inductance - parallel geschakeld 100µH
Hoogte 0.217" (5.50mm) gedetailleerde beschrijving Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.06µH Inductance - Connected in Series 100µH Inductance - Connected in Parallel 557 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 540mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Serie 2.227 Ohm Max DC weerstand (DCR) - Parallel 557 mOhm Max
Huidige beoordeling - Serie 270mA Huidige beoordeling - Parallel 540mA