Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > SIP501.2LTR
SIP501.2LTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIP501.2LTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIP501.2LTR
Fabrikant Bel
Beschrijving DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5588 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SIP501.2LTR Fabrikant Bel
Beschrijving DC DC CONVERTER 1.2V 7W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5588 pcs Data papier SIP/SIE500 DC-DC Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 1.2V
Voltage - Input (Min) 4.5V Voltage - Input (Max) 5.5V
Type Non-Isolated PoL Module Size / Dimension 2.50" L x 0.55" W x 0.25" H (63.5mm x 14.0mm x 6.4mm)
Serie SIP 500 Vermogen (Watt) 7W
Packaging Bulk Verpakking / doos 11-SIP Module
Temperatuur 0°C ~ 55°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Kenmerken OCP, SCP
doeltreffendheid 70% gedetailleerde beschrijving Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 4.5V - 5.5V Input
Current - Output (Max) 6A toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
SIP503.3LT Image
  • Deel#:SIP503.3LT
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 3.3V 20W
  • Op voorraad:5183
SIP502.1LT Image
  • Deel#:SIP502.1LT
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 2.1V 20W
  • Op voorraad:5681
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 1.8V 11W
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 2.5V 20W
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 1.5V 9W
  • Deel#:SIP502.5LTR7
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 2.5V 15W
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER
SIP4610BDT-T1-E3 Image
  • Deel#:SIP502.5LTR
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER
  • Deel#:SIP501.8LTR7