3613 D15A1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3613 D15A1000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3613 D15A1000 |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | CAT6E 4PR U/UTP CMP RIB BLUE |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3613 D15A1000 | Fabrikant | Belden |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CAT6E 4PR U/UTP CMP RIB BLUE | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 80179 pcs | Data papier | |
| Categorie | Kabels, draden | Serie | * |
| Andere namen | BEL31199-1000 | gedetailleerde beschrijving | Conductor Cable |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
3613C101K - fabrikanten:
TE Connectivity Passive Product - Beschrijving:
FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD - Op voorraad: