Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > CD214A-R11000
CD214A-R11000
CD214A-R11000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CD214A-R11000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CD214A-R11000
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC
(in US Dollars)
15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CD214A-R11000 Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1026699 pcs Data papier CD214A-R1 Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V Leverancier Device Pakket DO-214AC (SMA)
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -65°C ~ 175°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 1000V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 1000V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A Capaciteit @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz