Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CM252016-R27ML
CM252016-R27ML
CM252016-R27ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CM252016-R27ML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CM252016-R27ML
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 270NH 180MA 750 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer CM252016-R27ML Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 270NH 180MA 750 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5117 pcs Data papier CM45,32,25,20,16,10 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) afscherming Unshielded
Serie CM252016 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25.2MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -20°C ~ 100°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25.2MHz Inductie 270nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 210MHz
gedetailleerde beschrijving 270nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 750 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Huidige score 180mA Current - Verzadiging -