Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CM322522-R22KL
CM322522-R22KL
CM322522-R22KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CM322522-R22KL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CM322522-R22KL
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CM322522-R22KL Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 611074 pcs Data papier CM322522 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie CM322522 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25.2MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 25.2MHz
Inductie 220nH Hoogte - Zittend (Max) 0.087" (2.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 230MHz gedetailleerde beschrijving 220nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Huidige score 360mA