Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CRL2512-FW-R560ELF
CRL2512-FW-R560ELF
CRL2512-FW-R560ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CRL2512-FW-R560ELF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CRL2512-FW-R560ELF
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving RES 0.56 OHM 1% 1W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CRL2512-FW-R560ELF Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving RES 0.56 OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 317989 pcs Data papier CRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serie CRL
panel Mode 560 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 560 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Samenstelling Thick Film