Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > MF-R185-AP
MF-R185-AP
MF-R185-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF-R185-AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF-R185-AP
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MF-R185-AP Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 184999 pcs Data papier MF-R Series
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 30V
Type Polymeric Time to Trip 8.7s
Dikte (Max) - Size / Dimension 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm)
Serie Multifuse®, MF-R Resistance - Post Trip (R1) (Max) 110 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 40 mOhms ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Afstand tussen de draden 0.201" (5.10mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.724" (18.40mm) gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Current - Trip (It) 3.7A Current - Max 40A
Current - Hold (IH) (Max) 1.85A goedkeuringen cURus, TUV
Gerelateerde producten
MF-R160 Image
  • Deel#:MF-R160
  • fabrikanten:Bourns, Inc.
  • Beschrijving:PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL