Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > MF-R300-AP
MF-R300-AP
MF-R300-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF-R300-AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF-R300-AP
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MF-R300-AP Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 173043 pcs Data papier MF-R Series
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 30V
Type Polymeric Time to Trip 10.8s
Dikte (Max) - Size / Dimension 0.472" L x 0.118" W (12.00mm x 3.00mm)
Serie Multifuse®, MF-R Resistance - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 20 mOhms ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Afstand tussen de draden 0.201" (5.10mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.720" (18.30mm) gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Current - Trip (It) 6A Current - Max 40A
Current - Hold (IH) (Max) 3A goedkeuringen cURus, TUV