Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > MF-RHT1000-2
MF-RHT1000-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF-RHT1000-2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF-RHT1000-2
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
In Stock 79626 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MF-RHT1000-2 Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 79626 pcs Data papier MF-RHT Series
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 16V
Type Polymeric Time to Trip 9s
Dikte (Max) - Serie Multifuse®, MF-RHT
RoHS-status RoHS Compliant Resistance - Post Trip (R1) (Max) 15 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 6.2 mOhms ratings AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen MF-RHT1000-2CT Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
Current - Trip (It) 18.5A Current - Max 100A
Current - Hold (IH) (Max) 10A goedkeuringen -