Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > MF-RHT300-AP
MF-RHT300-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF-RHT300-AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF-RHT300-AP
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MF-RHT300-AP Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 142985 pcs Data papier MF-RHT Series
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 16V
Type Polymeric Time to Trip 5s
Dikte (Max) - Size / Dimension 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm)
Serie Multifuse®, MF-RHT Resistance - Post Trip (R1) (Max) 79 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 33 mOhms ratings AEC-Q200
Verpakking / doos Radial, Disc Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Afstand tussen de draden 0.201" (5.10mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.543" (13.80mm)
gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Current - Trip (It) 6A
Current - Max 100A Current - Hold (IH) (Max) 3A