Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PM125SH-331M
PM125SH-331M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PM125SH-331M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PM125SH-331M
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5934 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PM125SH-331M Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5934 pcs Data papier PM125SH Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie PM125SH ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PM125SH331M
Temperatuur -30°C ~ 100°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 330µH Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 330µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 510 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max Huidige score 680mA