Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > PWR263S-35-R200F
PWR263S-35-R200F
PWR263S-35-R200F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PWR263S-35-R200F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PWR263S-35-R200F
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 35W D2PAK
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PWR263S-35-R200F Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 35W D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29573 pcs Data papier PWR263S-35 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket D2PAK
Size / Dimension 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm) Serie PWR263S-35
panel Mode 200 mOhms Vermogen (Watt) 35W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.192" (4.88mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film