Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > SRF2012-161YA
SRF2012-161YA
SRF2012-161YA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SRF2012-161YA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SRF2012-161YA
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SRF2012-161YA Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 661963 pcs Data papier SRF2012A Series
Categorie filters Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)