Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SRN4012TA-R47M
SRN4012TA-R47M
SRN4012TA-R47M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SRN4012TA-R47M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SRN4012TA-R47M
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 470NH 3.2A 25 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SRN4012TA-R47M Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 470NH 3.2A 25 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 415741 pcs Data papier SRN4012TA Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
afscherming Semi-Shielded Serie SRN4012TA
ratings AEC-Q200 Q @ Freq 6 @ 100kHz
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Nonstandard
Andere namen SRN4012TA-R47MDKR Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 470nH Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 140MHz gedetailleerde beschrijving 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 3.2A 25 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Huidige score 3.2A
Current - Verzadiging 4A