Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 12BFGHA80
12BFGHA80
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12BFGHA80 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12BFGHA80
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 12KV 80AMP 3" AIR
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 119 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 12BFGHA80 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 12KV 80AMP 3" AIR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 119 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 12kV
Size / Dimension - Serie -
Reactietijd - Packaging -
Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Fuse Type Cartridge Kenmerken -
Huidige score 80A Klasse -