Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 12TDLEJ25
12TDLEJ25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12TDLEJ25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12TDLEJ25
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 12KV 25A 2"DIN
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 144 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 12TDLEJ25 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 12KV 25A 2"DIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 144 pcs Data papier 12TxLEJ, TFMSJ Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 12kV
Size / Dimension 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm) Serie -
Reactietijd - Packaging Bulk
Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smelting I²t 810 Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken Indicating DC Cold Resistance 31.2 mOhms
Huidige score 25A Klasse -