Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 250NHG02BI
250NHG02BI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 250NHG02BI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 250NHG02BI
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE SQUARE 250A 500VAC RECT
(in US Dollars)
3 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 250NHG02BI Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE SQUARE 250A 500VAC RECT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1042 pcs Data papier NHG Series Fuse links, 500V
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 500V
Size / Dimension 2.953" L x 1.575" W x 2.165" H (75.00mm x 40.00mm x 55.00mm) Serie -
Reactietijd - Packaging Bulk
Verpakking / doos Rectangular, Blade Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smelting I²t 151300 Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Square
Kenmerken - Huidige score 250A