Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 25SFMSJ50
25SFMSJ50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25SFMSJ50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25SFMSJ50
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 25KV 50AMP 3" DIN
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 118 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25SFMSJ50 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 25KV 50AMP 3" DIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 118 pcs Data papier High Voltage DIN Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 25kV
Size / Dimension 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm) Serie -
Reactietijd - Packaging Bulk
Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Fuse Type Cartridge Kenmerken -
Huidige score 50A Klasse -