Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 27.6SDMSJ25
27.6SDMSJ25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 27.6SDMSJ25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 27.6SDMSJ25
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 72 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 27.6SDMSJ25 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72 pcs Data papier High Voltage DIN Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 27.6kV
Size / Dimension - Serie -
Reactietijd - Packaging -
Verpakking / doos - Andere namen 27-6SDMSJ25
Temperatuur - montage Type Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken - Huidige score 25A