B0810-2R5105-R
B0810-2R5105-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B0810-2R5105-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B0810-2R5105-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B0810-2R5105-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 111731 pcs Data papier B Series Supercapacitors
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Tolerantie -20%, +80% Beëindiging PC Pins
Size / Dimension 0.335" Dia (8.50mm) Serie PowerStor B
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 283-2776
B08102R5105R
Temperatuur -25°C ~ 70°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm @ 1kHz
gedetailleerde beschrijving 1F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 500 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Capaciteit 1F