Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > BK-S505SC-1.25-R
BK-S505SC-1.25-R
BK-S505SC-1.25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BK-S505SC-1.25-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BK-S505SC-1.25-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BK-S505SC-1.25-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 38506 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 250V
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serie S505
Reactietijd Slow Packaging Bulk
Verpakking / doos 5mm x 20mm (Axial) Andere namen BK-S505SC-1-25-R
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smelting I²t 2.22
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Fuse Type Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.1075 Ohms
Huidige score 1.25A Kleur -