Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR124-181-R
DR124-181-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR124-181-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR124-181-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 180UH 1.1A 602 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer DR124-181-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 180UH 1.1A 602 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72042 pcs Data papier DR124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 180µH Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 180µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 602 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 602 mOhm Max Huidige score 1.1A
Current - Verzadiging 1.3A