Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DRA125-220-R
DRA125-220-R
DRA125-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DRA125-220-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DRA125-220-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 22UH 3.95A 35 MOHM SMD
(in US Dollars)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DRA125-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 22UH 3.95A 35 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78184 pcs Data papier DRA Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DRA ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-3571-2
DRA125-220-R-ND
DRA125220R
Temperatuur -40°C ~ 165°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.95A 35 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm
Huidige score 3.95A Current - Verzadiging 4.74A