Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1006R1-R16-R
FP1006R1-R16-R
FP1006R1-R16-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1006R1-R16-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1006R1-R16-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM
(in US Dollars)
850 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1006R1-R16-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 73930 pcs Data papier FP1006 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.402" L x 0.315" W (10.20mm x 8.00mm) afscherming Unshielded
Serie FLAT-PAC, FP1006 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1583-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 160nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 160nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.27 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.27 mOhm
Huidige score 53A Current - Verzadiging 55A