Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1108L4-R120-R
FP1108L4-R120-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1108L4-R120-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1108L4-R120-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLAT PAC POWER 120NH 50A 2 P
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 84738 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1108L4-R120-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLAT PAC POWER 120NH 50A 2 P Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 84738 pcs Data papier FP1108L3, L4 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Size / Dimension 0.433" L x 0.315" W (11.00mm x 8.00mm)
afscherming - Serie FP1108L4
ratings - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 120nH Inductor 91A 0.05 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.05 mOhm Huidige score 91A