Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1109B1-R150-R
FP1109B1-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1109B1-R150-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1109B1-R150-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FP 150NH 80A 2PAD SMT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 101005 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1109B1-R150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FP 150NH 80A 2PAD SMT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 101005 pcs Data papier FP1109B Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm) afscherming Unshielded
Serie FP1109 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 150nH Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor 55A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Huidige score 55A Current - Verzadiging 64A