Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP2-D120-R
FP2-D120-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP2-D120-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP2-D120-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 120NH 37A 0.26 MOHM
(in US Dollars)
1700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP2-D120-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 120NH 37A 0.26 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69479 pcs Data papier FP2 Series FLAT-PAC
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm) afscherming Unshielded
Serie FLAT-PAC ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen FP2-D120
FP2-D120-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 120nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.26 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.26 mOhm
Huidige score 37A Current - Verzadiging 18A