Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > FRN-R-25ID
FRN-R-25ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FRN-R-25ID met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FRN-R-25ID
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FRN-R-25ID Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7272 pcs Data papier FRN-R Series 1/10-60A_ID Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 125V
Nominale spanning - AC 250V Size / Dimension 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm)
Serie Fusetron™ FRN-R Reactietijd Slow
Packaging Bulk Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard
Temperatuur - montage Type Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken Indicating Huidige score 25A