Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > FRS-R-60ID
FRS-R-60ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FRS-R-60ID met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FRS-R-60ID
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FRS-R-60ID Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2422 pcs Data papier FRS-R Series 1/10-60A_ID Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 250V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm)
Serie Fusetron™ FRS-R Reactietijd Slow
Packaging Bulk Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard
Temperatuur - montage Type Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken Indicating Huidige score 60A