Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > GDB-125MA
GDB-125MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GDB-125MA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GDB-125MA
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 13192 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GDB-125MA Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving BUSS SMALL DIMENSION FUSE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 13192 pcs Data papier GDB Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 250V
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serie GDB
Reactietijd Fast Packaging -
Verpakking / doos 5mm x 20mm Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Smelting I²t 0.005 Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Fuse Type Cartridge, Glass DC Cold Resistance 2.8 Ohms
Huidige score 125mA Kleur -
Breaking Capacity @ nominale spanning 35A goedkeuringen -