Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HC2LP-1R0-R
HC2LP-1R0-R
HC2LP-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HC2LP-1R0-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HC2LP-1R0-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HC2LP-1R0-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17134 pcs Data papier HC2LP Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) afscherming Unshielded
Serie HC2LP ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1555-1
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 300kHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.440" (11.18mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Wirewound Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Max
Huidige score 33A Current - Verzadiging 42.5A