Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HC8LP-1R9-R
HC8LP-1R9-R
HC8LP-1R9-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HC8LP-1R9-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HC8LP-1R9-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.9UH 10.1A 11.5 MOHM
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HC8LP-1R9-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.9UH 10.1A 11.5 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36745 pcs Data papier HC8LP Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.429" L x 0.409" W (10.90mm x 10.40mm) afscherming Unshielded
Serie HC8LP ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1340-2
Temperatuur -40°C ~ 155°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.9µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.138" (3.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1.9µH Unshielded Wirewound Inductor 10.1A 11.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.5 mOhm Max
Huidige score 10.1A Current - Verzadiging 15.5A