Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HCM1A0503-R47-R
HCM1A0503-R47-R
HCM1A0503-R47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HCM1A0503-R47-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HCM1A0503-R47-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 0.47UH 9.0A SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HCM1A0503-R47-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 0.47UH 9.0A SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89298 pcs Data papier HCM1A0503 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket SMD
Size / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm) afscherming Shielded
Serie HCM1A ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 283-4737-1
Temperatuur -55°C ~ 155°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 470nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 470nH Shielded Inductor 9.2A 7.2 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 7.2 mOhm Max Huidige score 9.2A
Current - Verzadiging 12A