Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MPI4020V2-1R0-R
MPI4020V2-1R0-R
MPI4020V2-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPI4020V2-1R0-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPI4020V2-1R0-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 6A 27 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPI4020V2-1R0-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 6A 27 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm) afscherming Shielded