Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MPI4040R1-100-R
MPI4040R1-100-R
MPI4040R1-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPI4040R1-100-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPI4040R1-100-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.2A 370 MOHM SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MPI4040R1-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.2A 370 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) afscherming Shielded
Serie MPI4040 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1816 (4540 Metric) Andere namen 283-4124-2
MPI4040R1100R
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Metal Composite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 10µH Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 370 mOhm 1816 (4540 Metric)
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Huidige score 1.2A
Current - Verzadiging 2.8A