Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MPIA4040R3-100-R
MPIA4040R3-100-R
MPIA4040R3-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPIA4040R3-100-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPIA4040R3-100-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.5A 213 MOHM SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MPIA4040R3-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.5A 213 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4355 pcs Data papier MPIA4040 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) afscherming Shielded
Serie MPIA4040 ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Metal Composite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 213 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 213 mOhm Max
Huidige score 1.5A Current - Verzadiging 3.8A