Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > PTS12066V150
PTS12066V150
PTS12066V150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTS12066V150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTS12066V150
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTS12066V150 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 6V
Type Polymeric Time to Trip 1s
Dikte (Max) 0.045" (1.15mm) Size / Dimension 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm)
Serie PolyTron™, PTS1206 Resistance - Post Trip (R1) (Max) 120 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 40 mOhms ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric), Concave
Andere namen 283-3144-2 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2A (4 Weeks)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.5A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave Current - Trip (It) 3A
Current - Max 100A Current - Hold (IH) (Max) 1.5A