Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > S-8301-12-R
S-8301-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S-8301-12-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S-8301-12-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S-8301-12-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1999 pcs Data papier S-8000 Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning 300V
Klemtype Screw Terminal Serie S-8000
oriëntering - Aantal circuits 12
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Type zekeringhouder Block Fuse Type Cartridge
Fuse Size 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) For Use With / Gerelateerde Producten 3AG
gedetailleerde beschrijving Fuse Block 300V 12 Circuit Cartridge Chassis Mount Contact Material Spring Bronze