Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SD3118-8R2-R
SD3118-8R2-R
SD3118-8R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SD3118-8R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SD3118-8R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 810MA 257 MOHM
(in US Dollars)
4100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SD3118-8R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 810MA 257 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78508 pcs Data papier SD3118 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) afscherming Shielded
Serie SD3118 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 8.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 810mA 257 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 257 mOhm Huidige score 810mA
Current - Verzadiging 1.02A