Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SD6020-560-R
SD6020-560-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SD6020-560-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SD6020-560-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 56UH 570MA 618 MOHM
(in US Dollars)
2600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SD6020-560-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 56UH 570MA 618 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52325 pcs Data papier SD6020 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) afscherming Shielded
Serie SD6020 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 56µH Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 56µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 618 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 618 mOhm Max Huidige score 570mA
Current - Verzadiging 500mA