Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDH2812-1R5-R
SDH2812-1R5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDH2812-1R5-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDH2812-1R5-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 1.33A 102 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SDH2812-1R5-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 1.33A 102 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4528 pcs Data papier SDH2812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm) afscherming Shielded
Serie SDH2812 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.33A 102 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 102 mOhm Max
Huidige score 1.33A Current - Verzadiging 1.71A
Gerelateerde producten
  • Deel#:SDH-H15GL
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R
  • Op voorraad:42627
  • Deel#:SDH-H9BL
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:HOOD SDH 9 POS STR W/LATCHES(RO
  • Op voorraad:56123
  • Deel#:SDH-H15BL
  • Deel#:SDH-H25BL
  • Beschrijving:HOOD SDH 25 POS STR W/LATCHES(R