Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDH3812-100-R
SDH3812-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDH3812-100-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDH3812-100-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 690MA 478 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SDH3812-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 690MA 478 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5749 pcs Data papier SDH3812 SeriesSwitching Regulator Inductor Appl Guide
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) afscherming Shielded
Serie SDH3812 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 478 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 478 mOhm Max
Huidige score 690mA Current - Verzadiging 880mA