Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > TR2-S505H-V-6.3-R
TR2-S505H-V-6.3-R
TR2-S505H-V-6.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TR2-S505H-V-6.3-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TR2-S505H-V-6.3-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TR2-S505H-V-6.3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59882 pcs Data papier S505H Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serie S505H Reactietijd Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 5mm x 20mm (Axial)
Andere namen TR2-S505H-V-6-3-R Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smelting I²t 111.4 Fabrikant Standaard Levertijd 21 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.011 Ohms Huidige score 6.3A