Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP0.4C-4R7-R
UP0.4C-4R7-R
UP0.4C-4R7-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP0.4C-4R7-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP0.4C-4R7-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 1.55A 88 MOHM
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP0.4C-4R7-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 1.55A 88 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82477 pcs Data papier UNI-PAC 0.4C
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) afscherming Unshielded