Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP0.4SC-680-R
UP0.4SC-680-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP0.4SC-680-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP0.4SC-680-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer UP0.4SC-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70475 pcs Data papier UP0.4SC Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) afscherming Shielded
Serie UNI-PAC™ 0.4SC ratings -
Q @ Freq 40 @ 100kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen UP0-4SC-680-R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 68µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.115" (2.92mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 15MHz
gedetailleerde beschrijving 68µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 290 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Huidige score 400mA Current - Verzadiging -