Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP1B-1R0-R
UP1B-1R0-R
UP1B-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP1B-1R0-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP1B-1R0-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 4.4A 17.7 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer UP1B-1R0-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1UH 4.4A 17.7 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 97073 pcs Data papier UNI-PAC (-R)
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) afscherming Unshielded